| Mirela12345 a întrebat:

Daca vrei sa devi reprezentant oriflame poti sa te inscri la adresa de mai jos :

http://ro.oriflame.com/recruits/online-registration.jhtm l?sponsor=952528

CUM CASTIGI CU ORIFLAME
CALITATE
Credem in produsele noastre si oferim garantia satisfactiei 100%. Daca nu sunteti multumiti cu un produs il returnati in 90 de zile si primiti banii inapoi pe el.
17 CATALOAGE PE AN
La fiecare 3 saptamani lansam un nou catalog pe piata plin de oferte irezistibile. Este accesibil si online de unde poti face comanda oricand doresti.
DISCOUNT-URI EXCELENTE
Toti Consultantii beneficiaza de discount in functie de valoare comenzii astfel:
50 lei - 249, 99 lei = 23% reducere
250 lei - 499, 99 lei = 30% reducere
>500 lei = 40% reducere
TE DISTREZI
Intri in echipa Oriflame, participi la cursurile organizate de noi, la intalniri, la evenimente, la cine speciale si la sedinte de machiaj. Este foarte usor sa-ti faci prieteni noi si sa-ti dezvolti reteaua profesionala.
PROGRAME DE BUN VENIT
Intri acum in echipa Oriflame, te califici in toti pasii Programului de Bun Venit si ai parte astfel de cel mai bun start alaturi de noi. Intra sa vezi mai multe detalii!

1 răspuns:
| alex19051988 a răspuns:

Imi poti da exemple de oameni care au castigat bani prin intermediul acestui site.