| OvyBluRay a întrebat:

Dau Fundita, Pot sa imi fac card de credit mentionez ca am 15 ani vreau sa imi fac un card de credit pentru a depune bani pe el sa am acolo daca ma intelegeti daca da? cum pot face asta si cat dureaza astept niste raspunsuri Va multumesc.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu poti face un card de credit la 15 ani. Insa, poti face un card de debit in contul caruia iti poate intra alocatia sau poti depune alti bani. Pentru a-ti deschide un cont de card ai nevoie de cartea de identitate --- cardul ti-l poate da pe loc sau dupa 2-3 zile.

| WhiteProud95 a răspuns:

Nu poti sa-ti faci numai daca ai 18..am incercat si eu sa-mi un card visa deala cu nume gravat..sa il folosesc pentru jocuri si shopping online.

| ivancunemo a răspuns:

Vorbeste cu parinti sa-si faca un card si sa til deie n-are nimeni nimic in potriva

| Geoneo a răspuns:

Nu

| LadiesCosmetics a răspuns:

Numai daca implinesti 18 ani! Exclus minori.