| realitate a întrebat:

De ce astept atat sa aprobati intrebarilesi raspunsurile?

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Sunt putini care au functia "moderare continut" si pentru ca o intrebare sau un raspuns sa fie postat, trebuie sa fie aprobat de cel putin 3 useri acreditati.Degeaba aprob eu raspunsul tau acum, daca ceilalti il aproba peste 3-4 ore, intelegi? Activeaza cat mai des pe site, si, in timp ti se vor aproba automat.Depinde de tine, daca dai dovada de incredere si seriozitate.

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Pentru ca noi suntem multi iar cei ce se ocupa de treba asta mult prea putini.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Nu te grabi! Primii 47 de ani sunt mai greilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt foarte multi cei care posteaza intrebari si raspunsuri, trebuiesc aprobate de catrea admini, cele care au un continut neadecvat (injurios)nu sunt aprobate, cum spunea unul dintre admini, noaptea si in weekend nu se lucreaza