| Daviiiiiid a întrebat:

Cum pot sa imi sterg contul la TPU? Pentru ca nimeni nu imi aproba nu mai are rosts sa mai stau! Daca se poate va rog aprobati-mi raspunsurile si intrebarile! Spre producator

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Stiu ca e greu la inceput si e frustrant . Si eu eram la fel de nerabdator . Trebuie la inceput sa astepti o vreme . Daca nu ai rabdare incearca sa trimiti 30-40 de raspunsuri decente si revii peste 1 saptamana si de atunci cred ca vei putea posta automat fara a avea nevoie de moderari .Daca vrei sa iti stergi contul totusi sus in dreapta ai CONTACT . Dai un click si poti trimite mesaj administratorului .

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Stiu ca e greu la inceput si e frustrant. Si eu eram la fel de nerabdator. Trebuie la inceput sa astepti o vreme. Daca nu ai rabdare incearca sa trimiti 30-40 de raspunsuri decente si revii peste 1 saptamana si de atunci cred ca vei putea posta automat fara a avea nevoie de moderari. Daca vrei sa iti stergi contul totusi sus in dreapta ai CONTACT. Dai un click si poti trimite mesaj administratorului.

| User a răspuns:

Http://www.tpu.ro/contact ii trimiti mesaj si o rogi sa ti-l stearga.

| Bishop a răspuns:

Esti nou. Primele 30 de raspunsuri la toti se aproba greu. Nu te enerva, o sa-si revina mai tarziu. Daca esti nerabdator si vrei sa-ti stearga contul trimite-i un mesaj Ralucai la www.tpu.ro/utilizator/admin sau la www.tpu.ro/contact.