| Dynas a întrebat:

De ce când depun o bancnota de 500 euro în bancomat îmi dă eroare și să iau bani ( cei 500 de euro sunt puțin uzați, sunt de mult și erau ținuți într-o hârtie, bancnota nu cred că îi falsa că nu schimba culoarea numerelor in alta culoare la lumina

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ce bancomat?

| Dynas explică (pentru darrio2007):

Bt

| darrio2007 a răspuns (pentru Dynas):

BT nu accepta decat lei.

| Violleta2022 a răspuns:

Du-i la banca, fiindca ai toate sansele sa fie falsi, de aceea nu-i primeste bancomatul.

| Dynas explică (pentru Violleta2022):

Nu știu dacă îi farsa, bancnota era destul de uzată și la jumătatea bancnote i era puțin murdară și aproape se rupeau, probabil cum au stat 7-8 ani într-o cutie

| mi25 a răspuns:

Bancomatul nu primeste bani murdari. La banca ti-i primeste daca nu sunt falsi.

Răspuns utilizator avertizat
| ZappyTv69 a răspuns:

Du-te la bancă.