| LanguageMaster a întrebat:

De ce milionarii români nu pleacă din România?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pentru ca sunt milionari care au facut banii nemunciti aici in tara, in alta parte statul din acele tari i-ar lua in vizor si i-ar pune in puscarie, confiscandu-le orice bun obtinut fraudulos
Vorbim aici de bogatii care au facut averi ilicite!
Exista de asemenea si in Romania bogati care au facut bani cinstiti dar sunt mai putin decat cei care au facut in moduri ilegale

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru că acolo pot ajunge muritori de foame in scurt timp. Romania este raiul hotilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Unde crezi ca fac banii?

| CodrutElian1990 a răspuns:

Ai vazut cainii sa plece de la ciolan?

| Apokales a răspuns:

Sunt aici doar pentru hate-ul din aceasta intrebare. happy

| Nume6 a răspuns:

Se plimbă peste tot în lume, dar simţul patriotic pe care îl au îi reţine în ţară să locuiască. Plus de asta, au multe afaceri în ţară care nu se pot desfășura de la distanţă.

| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Fiindca nu au pasaport cred