| McBoy a întrebat:

De ce nu pot sa imi conectez cardul facut la BT la PayPal? Este Visa Electron. Imi da o eroare când introduc datele. "The bank that issued your card didn't approve this transaction. Please contact the card issuer.s customer service department if you have any questions. Or you can add a different card now to continue."

3 răspunsuri:
| Alexia26 a răspuns:

Mergi la o sucursala BT sau acceseaza contul tau prin internet banking (BT24) si ridica limata la card.

| McBoy explică (pentru Alexia26):

Am reusit sa atasez cardul la paypal, da nu pot transfera banii pe card. Spune ceva de limita si nu reusesc s-o ridic de pe bt24 sau nu stiu eu exact ce trebuie` sa fac.

| FlorinM28 a răspuns:

Cardul tau nu e activat pentru (are limita de plati 0) tranzactii "nesecurizate" pe internet - sau ceva de genul se numeste. Trebuie ridicata limita respectiva. Du-te la banca. De fapt, cred ca poti si sa suni.