| ClaudiuBrasov a întrebat:

Unde se pot imprima tricouri in Brasov si la ce preturi?

Răspuns Câştigător
| Diaaaana a răspuns:

In Unirea Shopping Center, la etajul 1.Depinde daca iti aduci tricolul de acasa sau il cumperi de la ei. Daca il cumperi de la ei tricou+imprimare costa 50 de lei.

| ClaudiuBrasov explică (pentru Diaaaana):

Fara tricou cat costa?

| Diaaaana a răspuns (pentru ClaudiuBrasov):

Nu stiu...Dar oricum nu prea iti primesc de afara ca spun ca nu e materialul bun si nu prinde.Parerea mea e ca sa il iei cu tot cu tricouhappy

| ClaudiuBrasov explică (pentru Diaaaana):

O sa vad eu.Altundeva nu stii?

| Diaaaana a răspuns (pentru ClaudiuBrasov):

In racadau e o firma dar nu stiu cum iese...

| Urr a răspuns (pentru Diaaaana):

Stii cumva ce se mai poate personaliza, in afara de tricouri?

7 răspunsuri:
| Catalinblue a răspuns:

La Dechatlon pe Calea Bucuresti.Costa 20 lei cel mult 30 si daca vrei poti sa si cumperi tricou de la ei.

| NivasD a răspuns:

Eu am tiparit la inkd.ro, pot personaliza orice si pot personaliza si cu produsele tale.