| Brilliant1997 a întrebat:

De la cati ani poti sa-ti faci card visa electron la ING?
am 15 ani... big grin

3 răspunsuri:
| r3ally a răspuns:

De la varsta in care venitul tau minim este de 800 RON! Banuiesc ca nu dispui de asa ceva la 15 ani thinking

| triffin a răspuns (pentru r3ally):

De la varsta de 18 ani poti sa iti faci. Venitul de 800 se refera la credite...Totusi daca ai sub 18 ani, poti sa iti faci card pentru copii, impreuna cu unul din parinti

| r3ally a răspuns (pentru triffin):

"Cardul de Credit ING este instrumentul care iti permite cu un venit lunar de minim 700 lei sa ai acces la un credit intre 500 lei - 50.000 lei, fara sa apelezi la giranti sau garantii ipotecare, pe o perioada nelimitata."
La asta m-am referit atunci cand am spus de venitul minim lunar! Totusi intrebarea nu a fost pusa de mine asa ca daca vrei sa raspunzi la ea nu trebuie sa imi raspunzi MIE! Fiecare isi da cu parerea, nu? Daca stii tu mai multe atunci explica-i lui!winking Multumesc de intelegere happy