| anonim_4396 a întrebat:

De mult timp imi doresc sa devin un agent de informatii prin telefon [consultant la orange, vodafone etc.] sau la un partid, orice institutie.
acum sunt la liceu, daca stie cineva, ce ar trebui sa fac pentru a`mi implini visul? si daca este rentabil d. p. d. v. financiar.

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Un sfat antra pe ejobs.ro,besjobs sau myjob joburi care-ti satisfac visul tau.Mult noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Intra pe ejobs.ro sau bestjobs.ro si te orientezi la ofertele celor de la telefonia mobila.
Poti sa faci un cont, un cv activ si vei fi anuntat periodic de cele mai noi oferte in domeniu.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceea ce vrei tu se numeste slujba in call-center. Intra pe ejobs, myjob sau bestjobs, sunt destule joburi acolo.