| Bucuruzzz a întrebat:

De unde faci rost de furnizori pentru afacerile tale? Exista vreun site sau loc unde pot găsi o lista cu furnizorii?

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Iti recomand sa primesti sa te inscrii pe grupul de Facebook "Grupul Antreprenorilor din Romania"
https://www.facebook.com/groups/1892151251020887 aici vei gasi furnizatori cat si recomandari.

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Totul depinde de obiectul de activitate. Există o mie și una de furnizori, problema este de a găsi furnizorul care oferă cel mai bun echilibru între calitate și preț.
Căci, fiecare ban în plus sau în minus se reflectă în afacerea dumneavoastră!

| Alverto a răspuns:

Online? Alibaba, the best