| HUAWEHUAWE a întrebat:

De unde pot cumpara un PIN Skrill?
Are la aceleasi magazine unde are si paysafecard?

1 răspuns:
| Natalie4u a răspuns:

Skrill nu emite PIN-uri pentru achiziționarea de fonduri, așa cum o face Paysafecard. În schimb, puteți utiliza Skrill pentru a transfera bani în contul dvs. prin intermediul cardului bancar sau a unei metode de plată acceptate de Skrill.

Pentru a utiliza Skrill, trebuie să creați un cont Skrill și să adăugați fonduri prin intermediul unei metode de plată acceptate. Puteți găsi lista de metode de plată disponibile pe site-ul Skrill.

Dacă aveți nevoie de asistență suplimentară sau întâmpinați probleme în utilizarea Skrill, vă recomandăm să contactați suportul clienți Skrill.