| Valentin_Hagi_1993 a întrebat:

Deci, acum ceva timp am facut un credit la Cetelem, si am platit de mi s-a acrit. Azi am vrut sa verific ceva pe net si am incercat pe site-ul lor, la Client Cetelem. Dupa ce m-am logat, imi aparea dosarul. Cand am dat pe detalii, cica dosarul meu nu poate fi gasit. Cred ca deja am platit prea mult...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică ai achitat tot creditul?

| Valentin_Hagi_1993 explică (pentru sierra1):

Ce am dat pana acum depaseste cu mult cat trebuia sa dau. Inca imi cer bani. Eram doar curios cu treaba aia, de nu imi gaseste dosarul pe "Client Cetelem".

| sierra1 a răspuns (pentru Valentin_Hagi_1993):

Ar trebui să suni să reglați conturile