| Bunghez_Andrei_2000 a întrebat:

Deci daca as dori sa-mi deschid o sala de fitness, nu foarte mare, de ce as avea nevoie ca sa incep acest proiect. (autorizatii etc)

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Momentan nu poti, ai rabdare sa treaca starea de urgenta deoarece sunt restrictii, stai in casă este mult mai bine decît sa incepi sa te plimbi peste tot pentru acte autorizatii etc.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să deții o firmă care are în statut cuprins acest domeniu de activitate. Să ai spațiu inchiriat, prevăzut cu dușuri, etc. Apoi urmează autorizațiile, primărie, pompieri, sanepid, direcția sanitară. Contracte cu electricitate, apă-canal.