| Zotta a întrebat:

Deci este o chestie pe care nu o inteleg dc copii nu pentru ajuta adulti pentru bani am 14 ani si vreau o slujba va rog sa ma ajutati sa-mi gasesc una multumesc celor care raspund.

5 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Am si eu o intrebare pentru Biencush, ce se intampla daca oamenii din reteaua ta vin doar pentru venit, iar la un moment dat nu mai cumpara produse? Venitul tau oare mai vine? Asta-i dezavantajul MLM-urilor unde trebuie sa cumperi ceva. O zi buna.

| bianca a răspuns:

Reprezentant avon

daca esti interesat add bia_coolgirl94

| Biencush a răspuns:

Daca doresti sa te inscrii la LADYS, TE ASTEPT!
http://ladys.ro/a/BBORCekh
Poti rotunji veniturile familiei intr-un mod placut si usor tie!
Daca vrei sa vinzi, vei castiga intre 25-32, 5%, daca vrei sa-ti faci echipa, poti recruta reprezentanti de pe net sau din cercul de cunostinte si vei obtine un castig pe viata fara sa mai faci nimic pentru asta!
SUCCES!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca reprezentant produse cosmeticeBio LifeCare www.lifecare-ro.blogspot.com