| StefanDrg a întrebat:

Deci m-am angajat la o fabrica pe salariu de 2300 lei brut si 20 tichete de masa de 15 lei pe zi, in contract imi scrie si netul 1330 lei. Problema este ca eu intru pe site-ul http://www.calculator-salarii.ro/......5-1-2080/, pun salariu 2300 lei brut si 20 tichete de 15 lei, si imi rezulta netul 1347 lei. De ce nu coincid sumele, unde se duce diferenta de 17 lei?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Doar contabilitatea firmei unde lucrezi te poate lămuri (sau adminii site-ului indicat de tine)