| PredatoR a întrebat:

Deci... PayPal care este treaba? sunt multe site-uri dinaste care poti sa faci bani si cand sa-i scot iti zice sa-i scoti prin PayPal cum se face chestia asta? e nevoie de vreun card sau cum? explicati-mi va roghappy funda

Răspuns Câştigător
| sebywarlord a răspuns:

Nu e nevoie de un card neaparat,atata timp cat tu ai bani pe contul de paypal poti cumapra ce vrie tu de pe internet (daca furnizorul accepta plata prin paypal), ai nevoie de creditcard ca sa scoti banii de pe cont pe card, ca mai tarizu sa ii ai cash, sau invers sa bagi bani de pe card in contul de paypal

2 răspunsuri:
| Sandilau a răspuns:

Treaba sta cam asa: Ca sa poti primi bani pe PayPal iti trebuie un cont PayPal. Iar ca sa iti retragi banii de pe PayPal iti trebuie un card de tip Visa, Master Card sau American Express. https://www.paypal.com/ro Succes cu ceea ce faci :)

| andrusca1996 a răspuns:

Http://www.clix-cents.com/? ref=andrusca1996 faci bani pentru clickuri daca aveti probleme contactati-ma la Id andry_morphy_wow