| mon@29 a întrebat:

Deci...primesc un mail de la escrocii de Readers Digest. da clik sa vad despre ce este vorba si ma trezesc ca primesc din nou un email cu:"felicitari pentu comanda". peste catea zile primesc aviz sa ma duc sa ridic colet de la ei. mi-or trimis o carte fara sa stiu. bun am luato. faza tare e ca acum trebuie sa leo platesc.si in plus mi-or facut si abonament la revista lor. le-am dat mail inapoi si abonamentu mi l-o amanat. dr acum ce fac cu cartea. evident ca nu as da 115 lei pentru o tampita de carte.si nici de returnat nu pot pentru ca or trecut acele 10 zile.astept sfaturi.

5 răspunsuri:
| BuburuzaAnca a răspuns:

Simplu si sigur fara costuri: protectia consumatorului. Le explici problema si se rezolva. Asa am facut eu cu cei de la ORaNGE. In 2 zile s-a rezolvat

| BuburuzaAnca a răspuns:

Salut nu ma lasa sa.ti raspund la intrebarea ce mi-ai trimis.o prin mail. Dar oricum eu iti las nr de la protectia consumatorului.Cand suni o sa-ti raspunda cineva care o sa te directioneze acolo unde ai nevoie
telefonul Comisariatului pentru Protectia Consumatorilor al Municipiului Bucuresti: 021/9660, e-mail: reclamatii. Bucuresti@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Ilfov: 021/315.03.55; e-mail: reclamatii. ilfov@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Timis: 0256/422.790; e-mail: reclamatii. timis@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Cluj 0264/431.367; e-mail: reclamatii. cluj@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Mures 0265/254.625; e-mail: reclamatii. mures@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Sibiu 0269/234.458; e-mail: reclamatii. sibiu@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Iasi 0232/278.233; e-mail: reclamatii. iasi@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Constanta 0241/554.557; e-mail: reclamatii. constanta@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Bacau 0234/511.273; e-mail: reclamatii. bacau@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Bihor 0259.431.817 sau 0259.415.089; e-mail: reclamatii. bihor@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Satu Mare 0261/736.240; e-mail: e-mail: reclamatii. satumare@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Maramures 0262/218.887; e-mail: reclamatii. maramures@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Dolj 0251/533.118; e-mail: reclamatii. dolj@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Tulcea 0240/515.658; e-mail: reclamatii. tulcea@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Arad 0257/257.049; e-mail: reclamatii. arad@opc.ro;
telefonul Comisariatului Judetean pentru Protectia Consumatorilor Suceava 0230/530.876; e-mail: reclamatii. suceava@opc.ro.

| BuburuzaAnca a răspuns:

Sper sa se rezolve. :*

| BuburuzaAnca a răspuns:

Cu siguranta o sa se rezolve. Scuze ca iti scriu aici dar cand vreau sa.ti trimit mesaj nu ma lasa. Stai linistita. Trimite toate actele care ti le-au cerut si o sa vezi ca va fi bine. A inca ceva, sa fi pregatita pentru ca cei de Reader o sa zica ca a fost de comun acord si o sa zica tu esti cea care a comandat bla bla-uri. Sper ca mai ai mailul si toate alea, ca sa dovedesti. Numai bine

| mTx a răspuns:

Pai nu le da bani simplu