| cristy_5246 a întrebat:

Am primit un colet cu niste carti necomandate de mine de la readers digest si cum fac sa le trimit inapoi ca nu le vreau?

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Am patit cu o firma care trimite retete de bucatarie, am platit primul pachet, apoi nu am mai scapat de ei cateva luni, imi tot trimiteau retete pana am ajuns sa platesc din ce in ce mai mult. Le-am trimis o scrisoare prin care ii rugam sa nu mai trimita nimic la adresa mea pentru ca plec in strainatate. Asa am scapat de ei.

| costymaximus a răspuns:

Nu te duci să le ridici de la poștă, le va trimite poșta înapoi după cîteva zile de stat la ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am primit de multe ori colete de la acesti tepari cu chei de masina dar nu le-am ridicat de la posta, din moment ce nu semnezi pentru ele si nu-ti dai datele de pe buletin nu ai nici o obligatie. Nu te lasa pacalita, nu castigi nici o masina doar le faci lor vanzare