| blajsb a întrebat:

Despre ce este vorba in programul rabla si mai este valabil daca da pana cand?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de predarea unui autoturism vechi(peste 10 ani vechime) la Remat si in schimbul lui primesti un voucher(bon valoric) in suma de 3.800 lei, pe care il poti folosi pentru cumpararea unui autoturism nou. Exista si pentru tractoare, voucher-ul este de 4000 euro. Programul este valabil pana la epuizarea plafonului. Numai bine!