| AvonWbusiness a întrebat:

Devino reprezentant Avon si la prima ta comnada castigi 20% discount, livrare gratuita pentru o comanda expres, perle de bronz Arabian Glow, un ghid internet Avon, 1 set de 5 brosuri cu 40%discount. si nu numai intra si devino si tu reprezenatant?!

1 răspuns:
| fif2002 a răspuns:

Intra acum pe www.claudia09avon.eu si inscrie-te si primesti pe langa toate ofertele standard si un cadou surpriza si ajutor pentru rezolvarea problemelor pe care le-ai putea intampina.