| cosmin3confuz a întrebat:

Doar ca idee (deocamdata) : cam cat ar costa sa fac o casa cu un etaj + garaj? nu stiu daca conteaza f mult dar vreau la etaj 4 camere +balcon mic + baie, iar jos(la parter) o camera de zi, bucatarie, hol. Dau funda!

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Câțiva zeci de mii de euro...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar peste 70.000 euro.

| trusk a răspuns:

Intre 350 si 500 (de la rosu, la cheie) de euro cam se merge in Romania pe metru patrat. Calculeaza suprafata si afla. Asta fara mobila si utilitati.

| andru10best a răspuns:

Conform cartii MatrixRom o casa costa intre 500 - 800 Euro pe mp. Asta depinde de calitatea finisajelor.