| anonim_4396 a întrebat:

Doneaza cineva vreun domeniu. com/. org sau ceva de genul? Cineva care nu-l foloseste! Sau cineva care vrea sa intre in parteneriat cu mine si care este dispus sa facem un forum. org/. com/. ro din care vom putea castiga anumite sume de bani printr-o metoda pe care o voi propune eu!

Cei interesati sau cei care au sa doneze un domeniu pe viata, ma pot contacta la id-ul crs_costel@yahoo.com sau aici, pe TPU.

Va multumesc, cer seriozitate si o seara placuta!

3 răspunsuri:
| LaTulipeNoire a răspuns:

Nu pot spune ca e chiar un plan de afaceri...Adica nu sunt,, afacerist".E o idee, aducatoare de profit. Daca esti interesat sa-ti spun ideea adauga id-ul crs_costel@yahoo.com. Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, daca esti asa sigur, de ce nu-ti cumperi un domeniu?
Apoi, cine crezi ca-ti doneaza un domeniu inregistrat pe viata pe numele lui din extensia.ro ori.com cand acestea s-au cumparat?
De ce ar dona cineva domenii dine xtensia.com ori.ro cand se pot vinde oricand si cand pana si gazduirea s-a platit, cum?

| john2381 a răspuns:

Pentru un parteneriat e nevoie de un plan al afacerii;
ai asa ceva?