| TNTStelutza a întrebat:

Doresc sa cumpar o firma de taxi cu licenta! In Baia Mare, neplatitoare de TVA si fara masina, fara prea multe datori!

Ma intereseaseaza sa stiu un pret? C-am cat ar trebui sa ofer?

Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Du-te la camera de comert, de pe bulevardul unirii si intrebi acolo sau daca cunosti contabili care tin evidente la firme ei te pot ajuta

1 răspuns:
| PetreConstanta a răspuns:

Du-te la Registrul Comertului si fa-ti o firma este mai sigur - o faci neplatitoare de tva si o iei sigur fara datorii nu te scarpina daca nu te mananca s-ar putea sa faci buba ( o afacere curata ramane curata - o afacere preluata de la cineva - nu stii ce vei mai gasi pe parcurs ) Sa nu te incante banii daca-ti ofera pentru ca daca o preiei cu datorii cu datorii vei ramane si Dumnezeu stie ce mai apare Eu nu asi face asa ceva- pe tine acest subiect de depaseste - eu in locul tau nu m-as baga Acum tu faci cum vrei