| Ovidiu299 a întrebat:

Doresc sa depun suma de 3.000 lei pe o perioada de peste 6 luni la o banca. Unde as avea cea mai convenabila dobanda? cu toate ca pe parcurs voi retrage o anumita suma.

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Iti vand un pont foarte bun de la Banca Transilvania.Poti scoate aceasta suma cu dobanda 0(zero), singura conditie este sa faci rulajul lunar echivalent cu suma retrasa. De ex. daca retragi toata suma de 5000 lei, pana la data de 25 a fiecarei luni trebuie sa faci rulajul de 5000 lei, adica poti avea doar 1000 lei pe care ii retragi de la bancomat si ii depui la casierie de 5 ori.Bafta!

1 răspuns:
| RazzyFUnik a răspuns:

Din cate stiu nu primesti dobanda daca retragi banii sau o parte din suma in termenul selectat de 3 6 sau 12 luni big grin