| bambucea_4060 a întrebat:

Doresc sa deschid un forum cu si despre domnisoare.
Mesajul pe care vreau sa il transmit este : Caut domnisoare dornice care vor sa ma ajute sa promovez acest proiect fiind moderatoare dand sfaturi, cred topicuri de discutii si alte chestii.
Proiectul este in curs de desfasurare si caut domnisoare dornice care vor sa isi petreaca timpul liber la ajutarea dezvoltarii unei comunitati online.
Astept idei raspunsuri pareri. Multumesc
Este valabil si pentru domnisori

9 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Ai un mess sa putem vb mai multe? m-ar interesa chestia asta.

Răspuns utilizator avertizat
| lovefan a răspuns:

Sall. Mie imi place sa ajut oamenii, sa comunic cu ei si sa le dau sfaturi. De aceea iubesc acest site. Ma intereseaza propunerea ta. As vrea sa te ajut, insa ar trebui mai multe detalii despre aceasta comunitate online. Astept. happy

| maturik a răspuns:

Esti varza

| bambucea_4060 explică:

Alejandro, ti-am dat add pe yahoo
Olimpia ti-am trimis un mesaj privat cu id meu

| bambucea_4060 explică:

Alejandro ti-am dat add
olimpia ti-am dat pm

| bambucea_4060 explică:

Avon in acest moment este in stadiul de proiect si inca nu este lansat se va incepe de la 0, dar daca doresti sa te alaturi in timp dupa ce se va popula forumul iti vei putea promova mlm-ul de la avon

| bambucea_4060 explică:

In maxim 1 saptamana proiectul va fi lansat

| bambucea_4060 explică:

Http://domnisoara.com
forumul este finalizat, puteti intra sa vedeti despre ce este vorba