| cool1 a întrebat:

Doresc sa economisesc bani pentru o tableta si am rugat-o pe mama sa imi ascunda portofelul, dar mereu il gasesc.Fiinca altfel nu pot sa ma abtin sa cheltuiesc.Va rog ajutati-ma! A! Si as vrea si sa fac rost de ceva banii fiindca mai e ceva pana la Craciun sau ziua mea.

3 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Pai..aici e vorba de autocontrol si sa te motivezi pe tine insati. Adica.e in interesul tau sa-ti economisesti bani ca sa-ti iei ce-ti doresti.

| uddy a răspuns:

Daca eu ma inscriu ma inscriu la tine, nu? adica dand clik pe adresa care ai pus; o tu..eu trebuie sa fac la fel imi da ei adresa ''mea'' sunt in Spania si nu inteleg bine de tot happy merci

| uddy a răspuns:

Http://cehy.ro/sondajro-com-e-scam/ uita'te aici :)