| alexalex9810_7256 a întrebat:

BUNA! de craciun imi doresc un tel mai scumpicel...big grin dar mama zice ca nu prea are bani si eu am rugat-o sa ia de pe okazii... dar tot nu vrea ca are rate.etc si va rog cm pot sa o conving? cel mai bine raspuns are funda promittt!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Du-te la munca si poti sa-ti iei un telefon fff scumpicel - sa vad daca tu ai da banii pe el daca este munca ta

2 răspunsuri:
| Dιєиυтzα a răspuns:

Pai thinking poti sa spui ca vei avea grija de el. poti spune ca este telefonul pe care mi ti l-ai dorit si nu este foarte scump. ca il vei pastra 1 an ( sau cat vrei tu ) si spune-i ca asta iti doresti tu de la "mos". chatterbox big grin

funda?

| Useeeer124124 a răspuns:

Poi poti sa ii spui ca: sunt cele mai ieftine telefoane si cele mai bune si ca prietenele tale si-au luat tot de acolo si nu au regretathappybig grinSper ca te-am ajutat!