| E7060026 a întrebat:

Buna tuturor ajutati-ma cineva cum sa economisesc banii va rog.

5 răspunsuri:
| nyko06 a răspuns:

Buna ai putea avea un loc in camerat de care sa nu sti numai tu in care sa-ti pui niste bani care sunt ca si cum nu ar exista si sa nu-ti fie prea des la indemana, succes happy.

| CoCoMona a răspuns:

Fa-ti un cont de economii la ING, dobanda e de 5% pe an.

| PDI a răspuns:

Eu ca sa nu imi cheltuiesc banii ii las tot timpul acasa laughingasa nu am din ce sa cheltuiesc si ii strang. Sper ca te-am ajutat

| Dya22 a răspuns:

Eu cred ca o pusculita e solutia.Dar una din aceea pe care o spargi cand vrei sa scoti banii.In felul acesta o sa tot pui bani in ea si nu sa-i poti scoate decat cand este cu adevarat necesar.

| OupS a răspuns:

Eu de exemplu strang bani dar ii dau colegului de banca deoarece daca ii tin aksa tot ii cheltuiesccrying