| Ciprian20047 a întrebat:

Doresc sa ma apuc de fotografie (evenimente,sedinte, etc.) ce echipamente trebuie sa cumpar? La cel mai mic buget?

2 răspunsuri:
| Rotazi a răspuns:

Mi se pare ca tu nu stii nimic despre domeniu dar vrei sa "te apuci de fotografie". Pentru evenimente, sedinte, etc, nu poti la cel mai mic buget. Si ti-ar mai trebui si niste cursuri inainte.

| Ciprian20047 explică (pentru Rotazi):

Nu conteaza bugetul... ma intereseaza un minim de investitie ca sa poti incepe sa faci sedinte.