| LaTulipeNoire a întrebat:

Doreste cineva sa faca un ban in plus? Daca da acum ai ocazia.Pe site-ul urmator poti face 1cent/advertismentul vizitat.Sunt 4 advertismente pe zi, poti aduce referali sau ii poti cumpara astfel facand si mai multi bani! Site-ul este 100% de incredere, si sunt multe dovezi de plata pe internet.Banii pot fi retrasi pe paypal sau alertpay.

Click aici pentru inregistrare:http://www.neobux.com/? rh=4F6B617A69696F6B617A69693839

2 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Ok. Mersi.