| Mada06 a întrebat:

Doreste cineva sa se faca repreyentant Oriflame? Eu va pot ajuta si va pot raspunde la intrebarile voastre.

10 răspunsuri:
| Sup3rMan a răspuns:

Castiga bani de acasa
Esti platit pentru fiecare vizitator adus
Bonus 300 puncte promo
http://originals.ro/31652bani

| MARRY05 a răspuns:

Salut.
Atentie!
De la 1 ianuarie 2012 se vor introduce asigurarile obligatori de sanatate privata.
Vrei sa castigi intre 100 si 200 lei la o singura asigurare facuta unui amic, ruda, etc ?
Pana pe 1 ianuarie se formeaza echipa unde si tu poti veni daca ai peste 18 ani .
Nu rata ocazia de a castiga bani cinstiti si siguri!
o sansa de castig
nu o rata
contacteaza- ma acum
la 0764826140 sau la business_ mersi@yahoo. com

Cine este inscris?

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| SunshineLove a răspuns:

Ti-am lasat un mesaj happy

| Mada06 explică (pentru SunshineLove):

Atiu dar nu pot raspunde! Adauga-ma la prieteni sau baga id in lista m_0693

| Mada06 explică (pentru SunshineLove):

Buna! adauga id-ul meu in lista c_0693 sa iti dau mai multe informatii...

| carla2009carla a răspuns:

Da eu vreau dar in franta daca poti sa ma ajuti.merci

| Mada06 explică (pentru carla2009carla):

Iti voi raspunde imediat! ma informez ca nu stiu!

| Mada06 explică (pentru carla2009carla):

Ma voi informa si iti voi spune Dana! Te pup!

| Mada06 explică (pentru Mada06):

Dana imipare rau dar in Franta nu exista Oriflame!