| Antonia_Cosmina_1994 a întrebat:

Doreste cineva sa se inscrie in echipa Avon?

Puteti castiga produse cadou sau va puteti castiga bani de buzunar.

Daca este cineva interesat sa se inscrie sa lase mesaj. Iar daca nu sunteti interesati, dar cunoasteti o persoana care doreste, si imi spuneti, primiti de la mine un parfum in valoare de 65 lei, la prima comanda plasata a prietenei dumneavoastra.

Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Sânziana_Deniisa_1997 a răspuns:

Doresc eu!

| Antonia_Cosmina_1994 explică (pentru Sânziana_Deniisa_1997):

Adauga-ma pe facebook Claudia Antonie

| Antonia_Cosmina_1994 explică (pentru Sânziana_Deniisa_1997):

Sau cum fac sa iau legatura cu tine?