| TheTrooper a întrebat:

Dragilor, am o problema ( nu cred ca totusi o pot numi problema laughing ). Deci am un iPhone 4 cu ecran spart, camera frontala sparta, difuzor stricat, mufa sau incarcator stricata, care nu prinde wi-fi decat dupa cel putin 3-4 incercari si care merge sacadat si se blocheaza. As dori sa-mi iau un S3, insa ai mei nu doresc sa-mi dea bani, sustinand ca daca l-am stricat, ei nu-mi vor lua altul, desi stricaciunile au fost facute de prietenii mei, din greseala, carora nu le-am cerut bani pentru ele.
Nici nu suntem atat de bogati, tinand cont ca iPhone-ul l-am primit cadou de la o matusa.
Nu sunt fitoasa, stiind ca unii dintre voi ati putea crede asta, doar ca am nevoie de acele functii de pe S3 ( de camera si inregistrare video si audio, am auzit ca sunt foarte bune ).
Intrebarea mea este cum as putea sa fac rost de banii necesari?
Nu ma pot angaja mai ales ca e in timpul scolii.
Stiu ca poate suna imposibil, dar as dori sa incerc sa fac rost de bani cam intr-o luna/doua.

Multumesc anticipat :*
Fundawinking

3 răspunsuri:
| AndradaE a răspuns:

1.Incearca un blog cu reclama conectata la un cont bancar, faci publicitate si vizoalizarile se transforma in bani.
2. Poate repari telefonul si te-ar ajunge mai putin daca e in garantie.

| TheTrooper explică (pentru AndradaE):

Asta e problema. Nu e in garantie :/

si chestia cu blogul, sa stii ca voi incerca. :d

| Crisstinayy12 a răspuns (pentru TheTrooper):

Ai incercat?