| extazyboy a întrebat:

Dupa parerea voastra care este cel mai mare site de predictii sportive?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai...sa nu crezi ca este asa cevalaughing

biletulzilei.eu de exemplu...zic ca is sponsorizati de bet365 acum cat de prost sa fii sa sponsorizezi un site cu predictii! ideea e urmatoarea ai site de predictii vin aia la tine si iti zic...1-2-3 zile bagi un bilet corect la al 4-lea gresesti tu ceva si ei si-au scos banii! asa mai bine stai tu binisor te pui frumos analizezi meciuriile in cel mai mic detaliu si o sa vezi ca o sa iasa ceva!

| ionupo a răspuns:

Salutare. Eu folosesc www.eFootballTips.com
Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Succes! :)

| xDariuss a răspuns:

Salut!
Asta vreau si eu sa aflu!
Daca este cineva care la sf. fiecarei luni iasa pe + la pariuri sportive sa-mi dea si mie add pe Y! M:iresponsabill.boy98@yahoo.com
sau pe FB: Dariuss Baggio

| georo2014 a răspuns:

Salutare,
Nu stiu daca este cel mai tare :) insa eu sunt abonat la www.icehockey-tips.com. Au un istoric foarte bun si real :). De 2 luni, de cand imi trimit cate un pronostic in fiecare zi, rezultatele afisate in arhiva sunt cele pe care mi le-au transmis. Iti recomand sa-ti faci cont. Spor