| Madalin17ON a întrebat:

Imi poate spune cineva un site bun de predictii sportive gratuit?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Culturism.ro

Mai gasesti pe : topculturism.ro, getfit.ro, hardbody.ro, etc.

| Cosmin86 a răspuns:

Scuze, m-am grabit si am citit "exercitii sportive" in loc de predictii... ignora mesajul meu anterior

| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Nu este gratuit asa cum iti doresti dar merita incercat :)) Succes!