| anonim_4396 a întrebat:

E obligatoriu sa dau calificativ pe okazii? Daca nu, atunci administratorii de la okazii dau ei in locul meu si daca da, ce fel de calificativ dau?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Buna! Nu este obligatoriu sa acorzi un calificativ, dupa finalizarea unei tranzactii, insa doar in acest fel vei putea sa contribui la imaginea acelui utilizator in cadrul Okazii.ro. Daca dupa 30 de zile de la plasarea comenzii nu ai oferit un calificativ partenerului tau atunci i se va putea acorda, in mod automat, unul pozitiv. Pentru informatii suplimentare poti accesa si link-ul: http://bit.ly/19Hw1kx

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu este obligatoriu, dar daca vrei sa primesti calificative trebuie sa dai si tu. Daca nu dai calificativul, el va fi acordat automat - pozitiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Mădălllinna a răspuns:

Nu este obligatoriu happy dai ce calificativ doresti happy