| Cristy97 a întrebat:

Era un site care dupa ce iti faceai cont cu iti dadea 30 de videouri pe zi si la fiecare video iti dadea 1 euro trebuia sa ai cont in banca

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eiilaughingpff...si eu am avut cont pe site din`ala da sincer "in mana" nu primesti niciun ban straight face majoritatea sunt vrajeala (poate chiar toate) big grin

| Cristy97 explică:

Situl de care vb e 100% real avea varumeu cont pe el si chiar primea bani si nu a mai intrat un timp si a pierdut situl(numele)