| DyaNa1337 a întrebat:

Este cineva care se pricepe la Evaluarea stocurilor la intrare in patrimoniu si mai exact la Metodele: Fifo/Lifo/Cost mediu ponderat, la economie? nu inteleg ceva la ele, daca va pricepeti si vreti sa ma ajutati lasati un ID de mess. mc.

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ai ales un subiect fffff greu Acest subiect este cam greu de inteles daca nu ai cunostinte economice Imi pare rau dar este adevar

| DyaNa1337 explică:

Sunt la facultate de profil economic, deci cunosc destule, insa tu, judeci cam repede happy

| Alex_9342 a răspuns:

Eu sunt la facultatea de Stiinte Economice, specializare afaceri internationale, pentru detalii id:vasiliu.alexandru