| JohnnyWalkerBravo a întrebat:

Este posibil sa faci Bani dintr-un Site de Jocuri gen Miniclip? eu am jucat Jocuri online pe Miniclip si Site-uri asemanatoare. si acum ma intreb daca e Profitabil sa ai un Site ca asta. eu unul vreau sa gasesc Jocuri de la alte Site-uri si sa le pun pe al meu, (nu ma pricep la facut Jocuri) cum poti sa iei Jocuri sa le pui pe Site? si de ce Acte si cati Bani iti trebuie? si am nevoie de mai multi Oameni pentru asta sau pot si singur? stie cineva de Site-uri de astea de la care sa primesc Sfaturi? cer cat mai multe Raspunsuri.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ști să faci site-uri, las-o baltă.
Se ia un link, o legătură foarte ușor...

| schajuman1344 a răspuns:

Sa "iei" jocuri care au trademark e ilegal, deci mai bine nu.

| JohnnyWalkerBravo explică (pentru schajuman1344):

Am vazut unele din aceleasi jocuri pe mai.multe Site-uri. cel putin am incercat. multumesc pentru raspuns.