| Chriis a întrebat:

Exista internet gratuit pe cartela cosmote? Dau FuNdYtZa.

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Gratuit nu, nelimitat da.

3 răspunsuri:
| Chriis explică:

Diana waiting am zis eu prima ca vreau iphone acum vrea toata lumea...in plus u ai tel o____O incearca sa il spargi sau ceva de genu si iti vor lua parintii altul :*.app azi vin pe la tine big grin

| xJustxAxKidx a răspuns:

Khrysssa am gasit Iphone 4 la 2 milioanee 500. cryingsi eooo vreauu...cum sa strang banii?puppy dog eyes

| xJustxAxKidx a răspuns:

Pai...thinking pe cosmote este internet limitat si cu banii... sper ca stii ca in Romania nu e nimic gratislaughing