| Anonima009 a întrebat:

Funda:*! In reteaua cosmote exista ca la Orange internet gratuit o saptamana, sau asa ceva? Daca da cum fac sa il am?

Răspuns Câştigător
| DianaLooly a răspuns:

Eu sunt pe abonament la Cosmote si am 100MB inclus in fiecare factura(dureaza destul de mult daca stai doar pe mess, youtube, facebook) si trebuie sa downloadezi un program special pe telefon ca sa il activezi.

4 răspunsuri:
| aDEeLAa a răspuns:

Era intr-un timp internet gratuit o luna dar acum nu mai e! acceseaza *100# si apasa 2(internet pe mobil)si ai cu 2 euro 50Mb sau 4 euro 250Mb sau cu 7 euro 500Mb
sau alegi promotii si iti bagi si minute si mesaje

| aDEeLAa a răspuns:

Dar cel mai bine e pe frog:net nelimitat:X

| aDEeLAa a răspuns:

Scuze nu stiu de ce am avut senzatia ca ai spus reteaua cosmote! eu ti-am trimis indicatiile pentru reteaua Vodafone! scuze

| ºRaLuKaº a răspuns:

Asa am crezut si eu dar a trebuit sa platesc