| RobertDDC a întrebat:

Exista o modalitate de a face bani online? am 14 ani...

6 răspunsuri:
| Pandhoraa a răspuns:

Poti completa sondaje online
pentru fiecare sondaj la care ai raspuns primesti un numar de puncte in schimbul carora primesti vochere eMAG cu care iti poti cumpara ce vrei
trebuie sa completezi cu atentie profilul pentru ca selectia respondentilor se face in functie de asta
cu rabdare chiar iesi in castig, sincer!
https://www.exprim.ro/
eu zi ca merita sa incerci, bafta! :)

| ĂlaRău a răspuns:

Exista. Poti sa incepi un vlog.

| Jack20Wan a răspuns:

Exista foarte multe situri cu poti castiga bani pe net de exemplu situl asta http://www.dollarclix.com/home?ref=eduard32 tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje si sa colectezi puncte
iar daca te conectezi pe linkul care ti l-am dat primesti 0, 10 dolari din prima.

| Jack20Wan a răspuns:

Exista foarte multe situri cu poti castiga bani pe net de exemplu situl asta http://www.dollarclix.com/home?ref=eduard32 tot ce trebuie sa faci este sa completezi sondaje si sa colectezi puncte
iar daca te conectezi pe linkul care ti l-am dat primesti 0, 10 dolari din prima.
Este gratuit pe situl care ti-l dau eu trebuie doar sa ai cont paypal.
La un dolar poti scoate bani pe contul de paypal.
Daca iti creezi cont si nu stii cum sa faci bani imi trimiti mesaj pe TPU si te invat eu.Mult noroc!

| Timis_Cosmin_1999 a răspuns:

Http://urgm.npdig.press/357072114816.
Cel mai sigur si-te eu în 20 de minute am reușit sa fac 30 de lei gandeste-te cate ai putea face în câteva ore... Tot ce trebuie sa faci e sa te uiți la reclame și vei fi plătit în 5 ruble pe reclama. 20 de reclame 100 de ruble =14 lei