| Draghici_Eduard-Alexandru_XD_1990 a întrebat:

Stiti cumva o modalitate de a face bani online?
De preferat sa fie reala

Răspuns Câştigător
| Rd79 a răspuns:

Un blog pe care sa pui reclame. Sau un canal pe Youtube.
Singura problema e ca trebuie sa fie foarte popular ca sa scoti niste bani din el, ceea ce implica multa munca si noroc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rd79):

Până va face el bani din Youtube îi va cânta popa.Nu uita! Aici e România nu America, dar am eu o metodă mai bună, ai nevoie doar de o foaie şi un pix.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Te apuci de vlogging si conectezi contul la adsense, asa se pot castiga bani, cu conditia sa atragi lumea, sa ai calitate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toţi vrem să ne pice bani de sus, dar trebuie şi muncă pentru asta.

| RazvanV14 a răspuns:

Uite man, nu vreau sa imi fac promovare dar intra pe canalul: https://www.youtube.com/channel/UCaWLJy4RjJT4NzCqpetX2Xw
Iar eu te voi invata saptamanal cate ceva! Un like si un share nu strica!