| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo aplicatie de facut bani online fara sa investesti bani? adica gen..sa descarci jocuri...
Fara mistouri va rog, dau funda celor mai bune

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce iti trebuie bani facuti din aplicatii sau facuti de pe internet?
Munca de zi cu zi nu mai este la moda sau ce?
Chiar atata putoare puteti avea in voi. Fugi la munca ca pana sa extragi "banii" facuti din scam sau minat, vei ramane fara bani de platit curentul.
Si tu crezi ca chiar exista aplicatii care sa nu fie scam si care sa iti dea bani pentru ca le descarci jegurile si te uiti la reclame?
Foloseste-ti timpul pentru lucruri mai folositoare, nu mai cauta "bani" pe degeaba.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

De fapt exista.

Poti sa faci mining dupa monede virtuale, gen bitcoin sau monero.

Te duci la ei pe site, te inscrii, iti faci o adresa de monero, descarci aplicatia si o lansezi.

Va trebui sa mai citesti pe acolo. Dar in principou lasi aplicatia sa forjeze calculatorul.

Singura problema ar fi poate electricitatea pe care o platesti. Dar e discutabil aici.

| FaraNume1245 a răspuns:

Bineînțeles. Oamenii stau la coadă să-ți dea ție bani degeaba.

| Victoria18 a răspuns:

Nu, nu exista

| gratargratar a răspuns:

Nu exista aplicatii de facut bani. Nu se pot face bani online din stat/jucat pe caclulator. Nu e nicio reteta de a obtine bani rapid, altfel decat prin munca.
Filmele sunt fictiune iar parvenitii din anii 90' care s-au imbogatit pe repede-inainte nu mai exista, pentru ca nu mai sunt aceleasi conditii economice.
Singura posibilitate este munca.