| IbanezFender a întrebat:

Folositi google adsense? eu mi am facut cont si astept de mult timp o confirmare de la ei

2 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Iti recoman BeaM, mlm care iti recuperezi investitia de 9$ de la primul inscris. Am incercat adsense, dar am realizat ca trebuie sa ai multe site-uri ca sa faci ceva treaba. In fine, incearca adsense, dar daca nu iti merge, incearca si BEAM, chiar e usor. Link: http://www.beamanager.biz? u=beammlm Da-mi add la rserpu2@yahoo.co.uk

| Magnific a răspuns:

Pai tu pe ce site ai pus google adsense? stii care sunt regurile?