| alexsaxx2323 a întrebat:

Fondurile Europene acorda bani celor care doresc sa infiinteze o firma de transport? De cati bani este vorba avand in vedere cumpararea microbuzelor.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Robitza69 a răspuns:

Salut este foarte greu sa primesti acesti bani deoarece tu inainte sa poti aplica acest dosar pentru fonduri europene trebuie sa ai licentele de transport pe fiecare cursa de exemplu cursa Bucuresti -Cluj tu trebuie sa ai aceste licente ce costa foarte mult si se pot achizitiona doar prin licitatiile cu primaria lorasului unde locuiesti Mult succes! Funda?