| Asdfasdefta a întrebat:

Funda pentru cel care raspunde cel mai repede si corect la intrebarea ce film e acum pe PROTV?

Răspuns Câştigător
| DivinityBoy a răspuns:

Zapand prin viata... funda?

10 răspunsuri:
| Anda1197 a răspuns:

Click - Zapand prin viata

| Anda1197 a răspuns:

Click - Zapand prin viata...scz ce-am zis m-ai devremelaughing da nu ma prea pricep la oretongue

| Anda1197 a răspuns:

Click-zapand prin viata!laughing iti scriu a 3 oaralaughing

Arhitectul Michael Newman are o sotie adorabila, Donna, si doi copii, Ben si Samantha. Michael este insa obsedat de munca, mereu stresat, incearca in permanenta sa-i faca pe plac sefului sau, iar asta il face sa neglijeze problemele de familie. Atunci cand, obosit, Michael merge sa cumpere o telecomanda universala, el se aseaza pe un pat pentru a se odihni.

Asa il intalneste pe Morty, un ciudat agent de vanzari, care ii ofera o telecomanda capabila sa-i controleze intreg universul. Michale o utilizeaza insa prea mult si pierde controlul dispozitivului, trezindu-se ca, de fapt, intreaga sa viata se afla la cheremul telecomenzii. Apoi Michael realizeaza ca a ratat multe momente de familie deoarece se afla la munca si isi da seama ca cei dragi sunt mai presus de toate.

| yoo23 a răspuns:

E cu comediantu ala...imi scapa acumlaughing

| FreakyFred a răspuns:

Click cu adam sandler

| Some0ne a răspuns:

Click-Zapand prin viata

| Sorin_4540 a răspuns:

Zapand prin viata cicalaughing

| ştrumf_8528 a răspuns:

Click - Zapand prin viata
love struck

| DanielutzaJD a răspuns:

Click-zapand prin viata

| Anchyy18 a răspuns:

Zapând prin viaţă