| FloreaVicentiu97 a întrebat:

Salutare in vara acestui an era o reclama la un film de razboi ceva dramatic si suneau ca o sa fie in curand ( parca era si un om pitic ) pe protv presupun, avea un nume in engleza. stie cienva cum se numeste cine raspunde primul cu filmul corect are funda

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Poate Cold Mountain?

| FloreaVicentiu97 explică (pentru SuperMagicSmile):

Merci love struck de cand il cautam!

4 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Little man?

| FloreaVicentiu97 explică (pentru Ghosts):

Nu nu sad nu e genul asta de filme cu rapperi si hoti... era un film cu adevarat frumos, nu stiu cum sa iti cand prezentau filmul spuenau ca a luat premiul oscar si sunt multi actori cunoscuti, la inceputul filmului il arata pe personaj cu sotia lui si dupa arata razboiul... multi oameni printre care si un pitic

| FloreaVicentiu97 explică (pentru Ghosts):

Nu...era un film de razboi dramatic. il arata pe rolul principal cu iubita lui si dupa cand pleca in razboi... si prezentatorul spunea ca a luat nu stiu ce premii, si erau multi actori cunostcuti.