| Balonaseplutitoare a întrebat:

era un film in care o fata facea videochat si dupa ea a fost pusa sa se omoare, iar ea de fapt nu face asta ci i se fura identitatea si are mari probleme.
Multumesc, cine raspunde corect cat mai repede are funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

La cat de multe filme am vazut am reusit sa gasesc filmul pe care l-am vazut cu luni in urma. Este vorba despre "Cam (2018)". Este un film gen horror, mister, thriller. A fost interesant.

| Steregoi a răspuns:

******

| Balonaseplutitoare explică (pentru Steregoi):

Ba nu, ea a fost prima ce mi-a raspuns la intrebare.
Cel putin asa mi-a aratat mie atunci cand am intrat pe cont. Era ea, tu nici nu raspunsesei la intrebare inca.

| Steregoi a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Am corectat. Dublura din film cred ca era un program pe calculator.

| ioneldanu a răspuns:

Nu inteleg la ce intrebare sa iti raspund. unde e intrebarea?

| Balonaseplutitoare explică (pentru ioneldanu):

Cum se numeste filmul, in caz de il stii